O nás

Od svého vzniku v roce 1994 se náš podnik specializuje především na výrobu a montáž interiérů na míru. Výrobou atypického nábytku během uplynulých let jsme získali velké množství zkušeností, které vkládáme do každého nového projektu a zkušenosti, které nabýváme uplynulými projekty, opět vkládáme do své práce. Tento nekonečný koloběh nám u spokojených zákazníků dovoluje rozšířit portfolio nabízených služeb, neboť jsme na jejich přání realizovali také například venkovní altánky, repliky nábytku apod.

Jsme přímým výrobcem, tedy v celém procesu zpracování (od návrhu, po montáž) komunikuje zákazník pouze s námi, respektive výhradně s jednou osobou. Status přímého výrobce nám také umožňuje poskytovat zákazníkům případný záruční a pozáruční servis vysoké úrovně, neboť daný výrobek prošel procesem právě naší výroby.

Počítačové návrhy

Samozřejmostí pro plánování a realizaci projektu, je 3D počítačový návrh, který poskytne lepší představu ohledně umístění např. kuchyně v interiéru, dodá jistotu ve vybraném barevném provedení a jeho sladění s okolím. Věrně také zobrazí umístění jednotlivých částí, dílů, spotřebičů. V rámci realizace poskytujeme tento 3D návrh samozřejmě zdarma.